Nasza Kasa

Nasza klasa dla bogatych

Porównanie dwóch ofert w dwóch różnych bankach.

| Komentarze wylczone

Oferta Millennium Banku.

Decydując się na kredyt warto wcześniej przeanalizować kilka ofert różnych banków. Porównajmy ofertę dwóch różnych banków, kredytu w wysokości 10 000 złotych spłacanego przez okres 48 miesięcy. Pierwszy z banków jaki sprawdzimy to Millennium Bank i jego pożyczka gotówkowa. Bank oferuje nam oprocentowanie w wysokości 7,99% i prowizję 9,99%. Za przyznanie kredytu bank nie pobiera żadnej opłaty przygotowawczej. RRSO wynosi 13,85%. Na tej podstawie przy naszych 10 000 złotych bank wyliczy nam ratę miesięczną w wysokości 268,47 złotych. Całkowity koszt kredytu jaki przyjdzie nam uregulować będzie wynosił 12886,37 złotych. Odsetki jakie przyjdzie nam zapłacić wyniosą 1887, 37 złotych, zaś koszta dodatkowe 999 złotych.

Oferta T-Mobile Usługi Bnakowe.

Sprawdźmy teraz ofertę pożyczki T-mobile Usługi Bankowe. Oprocentowanie na jakie możemy liczyć wyniesie 8%, zaś prowizja od udzielonego kredytu 10%. Bank nie nalicza żadnych opłat za przygotowanie oferty. RRSO wynosi w tym banku 13,86%. Na podstawie danych podanych wyżej bank wyliczy nam ratę miesięczną w wysokości 268,54 złote. Całkowita kwota jaką spłacimy wyniesie 12890,02 złotych z czego kosza dodatkowe wyniosą 1000 złotych zaś odsetki 1890,02 złotych. W porównaniu do poprzedniego banku wyniki są bardzo podobne i warto je przeanalizować dokładniej.

Porównanie obu ofert Millennium Banku i T-Mobile.

Porównując ze sobą ofertę kredytu na 10 000 złotych spłacanego przez okres 48 miesięcy w Millennium Banku i w T-Mobile Usługi Bankowe można stwierdzić, że obje oferty są godne uwagi i są do siebie bardzo podobne. Niższe oprocentowanie oferuje nam Millennium Bank. W przypadku prowizji jest ona prawie taka sama, a w rzeczywistości stanowi różnicę 10 złotych. Tak samo jest w przypadku wielkości rzeczywistej rocznej topy oprocentowania. Minimalnie mniejsza jest ona w Banku Millenium. Różnica w całkowitym koszcie kredytu jaki spłacimy wynosi zaledwie 3,65 złotych. Jest to na tyle mała suma, ze nie warto się zbyt długo zastanawiać, tylko wybrać taką z ofert, która jest dla ans szybciej dostępna. Tańsza będzie oferta Millennium Banku, ale są to tak małe pieniądze, że można powiedzieć, ze obje oferty są sobie równe. Po te oraz inne oferty zajrzyj na ranking, i kredyt gotówkowy kalkulator – to zdecydowanie pomoże Ci podjąć trudną decyzję.

Author:

Komentarze wylaczone

    Komentowanie zakończone dla tego artykułu.