Nasza Kasa

Nasza klasa dla bogatych

Ubieganie się o pożyczkę alternatywną dla małych firm

| Komentarze wylczone

Korzystanie z ofert alternatywnych kredytodawców biznesowych jest powszechne online i obejmuje to zarówno rynek, jak i opcje pożyczania bezpośredniego. Wymagania są mniejsze, a zatwierdzenie nie spoczywa w znacznym stopniu na punktacji kredytowej. Alternatywny kredytodawca może chcieć przyjrzeć się dokumentom takim jak:

Twoje odpowiedzi na jednorazowe aplikacje

Ostatnie księgi bankowe lub sprawozdania finansowe

Twoje miesięczne lub roczne przychody z działalności gospodarczej

Ogólne trendy w prowadzeniu działalności gospodarczej

W zależności od wybranego przez Ciebie pożyczkodawcy możesz zostać zatwierdzony i otrzymać pieniądze w mniej niż tydzień. Niektóre miejsca są w stanie zatwierdzić pożyczkę w ciągu 48 godzin.

Minusem wszystkiego jest to, że wielu alternatywnych kredytodawców ogranicza się do małych pożyczek, gdy potrzebujesz szybkiej gotówki. Dobrą wiadomością jest to, że czasem znajdziesz miejsce, które zobowiązuje się do udzielania dużych, długoterminowych pożyczek, które często są potrzebne do finansowania dużych projektów renowacji / rozbudowy, otwierania nowej lokalizacji lub zakupu większego sprzętu.

Najlepszą nowością jest to, że za pośrednictwem tych rodzajów kredytodawców otrzymujesz pożyczkę bankową! Współpracują z bankami w całym kraju, aby pomóc właścicielom małych firm uzyskać zgodę na prawdziwe kredyty bankowe w ciągu 48 godzin bez zabezpieczenia wymaganego na nie.

Ponieważ otrzymasz prawdziwy kredyt bankowy, otrzymasz następujące korzyści:

Stała stopa procentowa

Stałe płatności

Odsetki są odliczane od podatku

Zwrot nie jest związany z kwitami karty kredytowej

Author:

Komentarze wylaczone

    Komentowanie zakończone dla tego artykułu.