Kredyt gotówkowy na Twoje potrzeby

Koniec roku i kolejne wydatki które odkładasz na później? Jeżeli to tylko chwilowe problemy w łatwy sposób możesz je rozwiązać. W bankach wciąż obowiązują zimowe promocje, które pozwolą Ci zaciągnąć atrakcyjnie oprocentowaną pożyczkę lub kredyt gotówkowy. Banki oferują produkty na preferencyjnych warunkach i to najlepszy moment by zdecydować się na zadłużenie jeżeli planujesz zaciągnąć kredyt.

Ile pieniędzy otrzymasz?

W zależności od oferty banku wartość kredytów promocyjnych waha się od 5 000,00 złotych do 50 000,00 złotych. Możesz zatem wnioskować o taką ilość pieniędzy jaka będzie dla Ciebie odpowiednia i pozwoli Ci zrealizować Twoje cele. Oczywiście musisz pamiętać, że większość usług typowo świątecznych najczęściej oferuje mniejszą gotówkę i krótszy okres kredytowania. Jeżeli jednak żadna z ofert promocyjnych nie będzie dla Ciebie odpowiednia możesz bez przeszkód skorzystać ze standardowych produktów. Także te usługi są teraz atrakcyjniejsze, ze względu na obniżone stopy procentowe Narodowego Banku Polskiego.

Na co uważać wnioskując o kredyt gotówkowy

Aby nie wydać za dużo musisz ostrożnie dobierać swoje zadłużenie. Pamiętaj, że koszt usługi nie jest wyznaczony wyłącznie przez nominalne oprocentowanie. Musisz brać pod uwagę również dodatkowe opłaty, które mają ogromny wpływ na to ile zwrócisz do banku.

Sprawdzaj czy bank pobiera prowizję za udzielenie kredytu, większość banków teraz właśnie podnosi te opłaty, możesz jednak nadal wybrać ofertę, która nie przewiduje wysokiej marży.

Co jeszcze ma wpływ na wysokość Twoich rat? Z pewnością wszelkie dodatkowe usługi banku z których musisz skorzystać aby złożyć wniosek o kredyt gotówkowy. Jeżeli masz taką możliwość unikaj ofert, które związane są z koniecznością założenia i opłacenia konta bankowego, dodatkowego ubezpieczenia pożyczki oraz innych płatnych produktów.

Jak najszybciej otrzymać pieniądze?

Potrzebujesz pieniędzy już teraz i obawiasz się, że bank będzie wymagać od Ciebie wielu formalności a gotówkę otrzymasz najwcześniej dopiero za kilka dni? Współczesna bankowość jest bardzo elastyczna. Kredyty i pożyczki bankowe coraz częściej pod tym względem przypominają oferty znane z parabanków. Wystarczy, że złożysz wniosek, aby zaoszczędzić czas, online, a bank w ciągu jednego dnia udostępni Ci nie tylko zgodę kredytową ale również pieniądze.

Jak prawidłowo wypełnić wniosek. Decydując się na złożenie dokumentów przez internet nie musisz obawiać się o konieczność spędzenia wielu godzin w oddziale banku. Wystarczy, że podasz swoje podstawowe dane, które znajdują się na dowodzie osobistym. To wystarczy by bank mógł dokonać weryfikacji kredytobiorcy i był w stanie zdecydować o udzieleniu zadłużenia. Pamiętaj, że bank zawsze sprawdza historię kredytową wnioskodawcy a także określa jego zdolność kredytową. Dlatego zanim złożysz wniosek o zobowiązanie finansowe zadbaj o to by uregulować swoje wcześniejsze zadłużenia.  

Related Posts

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.